WhatsApp
Yükleniyor...

SEO Danışmanlığı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO hizmeti ve danışmanlığı, yaygın olarak bilinen adıyla arama motoru optimizasyonu, ürün ve hizmetlere ait projeler kapsamındaki internet sitelerinin arama motorlarındaki arama sorgularında daha üst sıralarda yer alması ve kullanıcılara gösterilmesi amacıyla yapılan faaliyetlerin tümüne verilen isimdir ve dijital pazarlama stratejilerinin en önemli parçalarından biridir.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen firmalar sitenin tasarımı ile birlikte SEO çalışmalarını da birlikte yürütmelidir. Arama motorları tarafından sitelerinizin üst sıralarda görünmesi için yapılan altyapı ve Seo çalışmaları ise tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmelidir.

SEO Nasıl Uygulanmalı?

Öncelik ile nasıl uygulanmalıdırdan önce şunu belirterek başlamak istiyorum. Bir Tescil kendi yöntemleri ile seo yaparak google de müşterilerini 1. sıralara taşımaktadır. Bu konuda binlerce referansı mevcut olup çalışmaları da sürdürmektedir. Daha önce Front-end ve back-end kod düzenlemeleri, arama motoruna yönelik organik bağ kurulumları, firma sitelerine kayıtlar, sunucu tabanlı düzenlemeler, site dışı backlink oluşturma ve içerik yönünden zenginleştirme gibi pek çok farklı yöntem SEO çalışmaları yaptıktan sonra kendi yöntemlerini uygulamaktadır.

Bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilen SEO çalışmaları ise internet sayfalarınızı yükseltmek yerine, arama motorlarının en arka sayfalarına gönderebilir. Bu yüzden profesyonel destek alarak sağlam ve etkili bir SEO çalışması yapılması daha uygun olacaktır. Bazı müşteriler seo da ne var diyerek kendi kendilerine birşeyler yapmaya kalktıkları için google de 1. sıraya çıkacak sitelerini arka plana atmaktadırlar. Kaldı ki belki de karışmasalar siteleri kendiliğinden 1. sıraya çıkacakken ondan da olmaktadırlar. Bu neden ile profesyonel seo danışmanlık hizmetleri almaları şarttır.

SEO çalışmaları süreklilik ve disiplin isteyen çalışmalar olduğu için kısa sürede en etkili sonuçlar beklemek yerine, bu işi zamana yayarak arama motorlarının ilk sayfalarına giden basamakları tek tek tırmanmanız gerekmektedir. Bu sayede geçici bir başarıdan çok kalıcı ve etkili bir sonuç elde etmiş olursunuz. Bir Tescil bu konuda özel ekip kurmakla beraber müşterilerini zamana yayarak google de 1.  sırada yerini almaktadırlar.

Çalışmalarımız sonuç vermeye başladığı zaman ise, kullanıcıların arama motoru kullanarak ürün ve hizmetlerinize yönelik yapmış olduğu aramalarda sayfalarınız en üst sıralarda yer almaya başlamaktadır.

Neden Bir Tescil?

Müşterilerimiz ile birlikte her zaman detaylı bir ihtiyaç analizini çıkartıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde açıklayacak olan stratejik şekilde belirlenmiş olan anahtar kelimeleriniz doğrultusunda SEO stratejilerini belirliyoruz.

Sizlere sunmuş olduğumuz SEO danışmanlığı kapsamında aynı zamanda internet sitenizin tüm altyapı çalışmalarında da yanınızda yer alıyoruz. Ayrıca müşterilerine yeni müşteriler ile buluştururarak müşteri potansiyelini artırmaktayız.